درباره ما | رهیاب رایانه گستر

درباره ما

شرکت رهیاب رایانه گستر  (سهامی خاص) در سال ۱۳۷۷ با سرمایه اولیه ۱۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال به ثبت رسید.

هدف اصلی از تاسیس این شرکت ارائه خدمات کاملا تخصصی فناوری اطلاعات و ارتباطات در حوزه خدمات دریایی، حمل و نقل کالا و کانتینر بود که در آن زمان خلا چنین مجموعه ای در کشور کاملا حس می شد.

تولید نرم افزار های تخصصی همچون TCTS و عملیاتی سازی سامانه GCOMS در بنادر کشور که برای اولین بار در ایران صورت گرفت و منجر به صرفه جویی ارزی فراوانی گردید، علاوه بر مهر تائید مجددی بر توانمندی متخصصان ایرانی، بیانگر موفقیت شرکت در تحقق اهداف اولیه اش می باشد.

در سال ۱۳۸۴ شرکت رهیاب پا به عرصه خدمات مخابرات کشور گذاشت، فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات تعاملی و تأمین محتوای پیام کوتاه آغاز نمود و به عنوان اپراتور اول ارائه خدمات ارزش افزوده پیام کوتاه با سرشماره ۱۰۰۰ در کشور برگزیده شد. این شرکت متعاقبا” با عقد قرارداد با سایر اپراتورهای تلفن همراه کشور شامل ایرانسل، تالیا، مخابرات کیش و رایتل فعالیت خود را در این زمینه گسترش داد. در این خصوص نیز ارسال ماهانه بیش از ۱ میلیارد پیامک انبوه و ارائه سرویس های متنوع ارزش افزوده، نشان از موفقیت شرکت دارد.

شرکت رهیاب رایانه گستر، هم اکنون با سرمایه ای بالغ بر ۵،۱۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال و با در اختیار داشتن تیم کاملا مجرب و متخصص در ارائه خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات به عنوان یکی از شرکت های رتبه یک در این حوزه اماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

logo